Route CRAIOVA NORD -> GURA VAII INTERSECTIE
Hartă CRAIOVA NORD -> GURA VAII INTERSECTIE
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> GURA VAII INTERSECTIE
Operator: | S.C. IBRAFLOR COM S.R.L. S.C. INTERURBAN TRANSPORT S.R.L. S.C. M&T TOMIS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 043 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,32 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,32 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,32 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,32 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,26 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,24 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,24 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,24 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,22 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 17:30 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 17:40 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 17:43 | 3 |
4 | CALOPAR CENTRU | 17:51 | 7 |
5 | SEGARCEA IAS | 17:58 | 7 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 18:01 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 18:05 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 18:12 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 18:15 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 18:20 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 18:22 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 18:24 | 2 |
13 | FILARET | 18:26 | 2 |
14 | BARCA NORD | 18:28 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 18:30 | 1 |
16 | BARCA SMA | 18:32 | 2 |
17 | GOICEA JACU | 18:34 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 18:36 | 2 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 18:38 | 2 |
20 | MACESUL DE SUS | 18:45 | 10 |
60 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | MACESUL DE SUS | 14:45 | 0 |
2 | GOICEA INT. MACESU | 14:52 | 10 |
3 | GOICEA CENTRU | 14:54 | 2 |
4 | GOICEA JACU | 14:56 | 2 |
5 | BARCA SMA | 14:58 | 2 |
6 | BARCA CENTRU | 15:00 | 2 |
7 | BARCA NORD | 15:02 | 1 |
8 | FILARET | 15:04 | 2 |
9 | GIURGITA PRIMARIE | 15:06 | 2 |
10 | GIURGITA PORTARESTI | 15:08 | 2 |
11 | PORTARESTI GARA | 15:10 | 2 |
12 | CERAT SCOALA II | 15:15 | 2 |
13 | CERAT SCOALA | 15:18 | 2 |
14 | SEGARCEA BARIERA | 15:25 | 4 |
15 | SEGARCEA CENTRU | 15:29 | 2 |
16 | SEGARCEA IAS | 15:32 | 1 |
17 | CALOPAR CENTRU | 15:39 | 7 |
18 | GURA VAII INTERSECTIE | 15:47 | 7 |
19 | PODARI FABRICA | 15:50 | 3 |
20 | CRAIOVA NORD | 16:00 | 5 |
60 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Maceşu de Sus
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 10:30 | 11:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 13:45 | 15:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |