Traseu Craiova -> Filiași
Hartă CRAIOVA NORD -> FILIAȘI BISERICA SF. DUMITRU
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Filiași
Operator: | S.C. I.G.M. PROD 94 SRL S.C. IBRAFLOR COM SRL |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 001 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,35 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,25 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,2 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,19 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,16 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,16 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,14 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 07:20 | 0 |
2 | BEHARCA POPAS | 07:35 | 16 |
3 | COȚOFENII DIN FAȚĂ PRIMARIE | 07:40 | 5 |
4 | BRĂDEŞTI PRIMARIE | 07:45 | 5 |
5 | TATOMIREȘTI | 07:50 | 4 |
6 | RĂCARII DE JOS | 07:52 | 2 |
7 | RĂCARII DE SUS | 07:56 | 3 |
8 | FILIAȘI BISERICA SF. DUMITRU | 08:00 | 3 |
38 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | FILIAȘI BISERICA SF. DUMITRU | 08:30 | 0 |
2 | RĂCARII DE SUS | 08:34 | 3 |
3 | RĂCARII DE JOS | 08:38 | 3 |
4 | TATOMIREȘTI | 08:40 | 2 |
5 | BRĂDEŞTI PRIMARIE | 08:45 | 4 |
6 | COȚOFENII DIN FAȚĂ PRIMARIE | 08:50 | 5 |
7 | BEHARCA POPAS | 08:55 | 5 |
8 | CRAIOVA NORD | 09:10 | 16 |
38 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Filiași
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 05:40 | 06:20 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 09:20 | 10:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 11:20 | 12:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 13:20 | 14:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 15:20 | 16:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 17:20 | 18:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
7 | Autobuz | 19:20 | 20:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |