Traseu CRAIOVA AMPL. 10 -> GURA VAII
Hartă CRAIOVA AMPL. 10 -> GURA VAII
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA AMPL. 10 -> GURA VAII
Operator: | S.C. RUX TRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 032 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,4 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,25 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,21 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,18 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA AMPL. 10 | 07:00 | 0 |
2 | BRANISTE | 07:10 | 6 |
3 | PODARI FABRICA | 07:15 | 4 |
4 | LIVEZI | 07:20 | 3 |
5 | GURA VAII | 07:23 | 2 |
6 | TUGLUI PRIMARIE | 07:29 | 5 |
7 | TUGLUI GLOD SCOALA | 07:31 | 2 |
8 | TUGLUI PADURE | 07:33 | 1 |
9 | DALGA | 07:35 | 1 |
10 | CALOPAR | 07:40 | 4 |
11 | PANAGHIA | 07:43 | 2 |
12 | SALCUTA | 07:45 | 2 |
32 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | SALCUTA | 08:00 | 0 |
2 | PANAGHIA | 08:02 | 2 |
3 | CALOPAR | 08:05 | 2 |
4 | DALGA | 08:10 | 4 |
5 | TUGLUI PADURE | 08:12 | 1 |
6 | TUGLUI GLOD SCOALA | 08:14 | 1 |
7 | TUGLUI PRIMARIE | 08:16 | 2 |
8 | GURA VAII | 08:22 | 5 |
9 | LIVEZI | 08:25 | 2 |
10 | PODARI FABRICA | 08:30 | 3 |
11 | BRANISTE | 08:35 | 4 |
12 | CRAIOVA AMPL. 10 | 08:45 | 6 |
32 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Sălcuţa
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 12:00 | 12:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 16:00 | 16:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |