Route CRAIOVA SUD II -> BISTRET-HOARCA
Hartă CRAIOVA SUD II -> BISTRET-HOARCA
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA SUD II -> BISTRET-HOARCA
Operator: | S.C. INTERURBAN TRANSPORT S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 038 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,27 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,27 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,27 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,27 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,27 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,27 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,27 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,27 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,27 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,27 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,27 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,27 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,27 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,25 lei/călător x Km 80-90 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 17:00 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 17:10 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 17:13 | 4 |
4 | CALOPAR CENTRU | 17:21 | 7 |
5 | SEGARCEA IAS | 17:28 | 6 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 17:31 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 17:35 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 17:42 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 17:45 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 17:50 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 17:52 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 17:54 | 1 |
13 | FILARET | 17:56 | 2 |
14 | BARCA NORD | 17:58 | 1 |
15 | BARCA CENTRU | 18:00 | 2 |
16 | BARCA SMA | 18:02 | 1 |
17 | GOICEA JACU | 18:04 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 18:06 | 1 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 18:08 | 1 |
20 | GOICEA-POPOVENI | 18:10 | 1 |
21 | CARNA BISERICA | 18:12 | 6 |
22 | PLOSCA-CENTRU | 18:16 | 4 |
23 | BISTRET-BAR | 18:21 | 2 |
24 | BISTRET-MOARA | 18:23 | 1 |
25 | BISTRET-ALBATROS | 18:25 | 1 |
26 | BISTRET-HOARCA | 18:30 | 1 |
27 | CATANE | 18:36 | 6 |
28 | NEGOI SCOALA | 18:42 | 4 |
29 | NEGOI CENTRU | 18:45 | 5 |
77 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | NEGOI CENTRU | 15:00 | 0 |
2 | NEGOI SCOALA | 15:03 | 5 |
3 | CATANE | 15:09 | 4 |
4 | BISTRET-HOARCA | 15:15 | 6 |
5 | BISTRET-ALBATROS | 15:20 | 1 |
6 | BISTRET-MOARA | 15:22 | 1 |
7 | BISTRET-BAR | 15:24 | 1 |
8 | PLOSCA-CENTRU | 15:29 | 2 |
9 | CARNA BISERICA | 15:33 | 4 |
10 | GOICEA-POPOVENI | 15:35 | 6 |
11 | GOICEA INT. MACESU | 15:37 | 1 |
12 | GOICEA CENTRU | 15:39 | 1 |
13 | GOICEA JACU | 15:41 | 1 |
14 | BARCA SMA | 15:43 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 15:45 | 1 |
16 | BARCA NORD | 15:47 | 2 |
17 | FILARET | 15:49 | 1 |
18 | GIURGITA PRIMARIE | 15:51 | 2 |
19 | GIURGITA PORTARESTI | 15:53 | 1 |
20 | PORTARESTI GARA | 15:55 | 2 |
21 | CERAT SCOALA II | 16:00 | 2 |
22 | CERAT SCOALA | 16:03 | 2 |
23 | SEGARCEA BARIERA | 16:10 | 4 |
24 | SEGARCEA CENTRU | 16:14 | 2 |
25 | SEGARCEA IAS | 16:17 | 1 |
26 | CALOPAR CENTRU | 16:24 | 6 |
27 | GURA VAII INTERSECTIE | 16:32 | 7 |
28 | PODARI FABRICA | 16:35 | 4 |
29 | CRAIOVA SUD II | 16:45 | 5 |
77 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Negoi
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 07:15 | 09:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 07:45 | 09:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 09:15 | 11:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 10:00 | 11:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 11:30 | 13:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 11:45 | 13:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
7 | Autobuz | 13:00 | 14:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
8 | Autobuz | 13:30 | 15:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
9 | Autobuz | 14:30 | 16:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
10 | Autobuz | 16:00 | 17:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
11 | Autobuz | 16:00 | 17:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
12 | Autobuz | 17:45 | 19:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |