Route FILIASI CENTRU -> ARGETOAIA
Hartă FILIASI CENTRU -> ARGETOAIA
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului FILIASI CENTRU -> ARGETOAIA
Operator: | S.C. MELINESCU TRANSCOM S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 083 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,4 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,31 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,31 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,25 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,23 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,22 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,22 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,22 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,22 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | FILIASI CENTRU | 16:00 | 0 |
2 | RĂCARII DE SUS | 16:05 | 4 |
3 | RĂCARII DE JOS | 16:08 | 2 |
4 | BRALOSTITA RAM. | 16:11 | 3 |
5 | BRALOSTITA | 16:13 | 2 |
6 | SFIRCEA | 16:16 | 2 |
7 | SCAESTI | 16:19 | 3 |
8 | VALEA LUI PATRU | 16:26 | 5 |
9 | SALCIA | 16:31 | 5 |
10 | LEORDOASA | 16:35 | 4 |
11 | ARGETOAIA | 16:38 | 3 |
12 | PIRIA RAM. | 16:40 | 1 |
13 | BARANU | 16:42 | 1 |
14 | COMANICEA | 16:46 | 3 |
15 | SECU | 16:50 | 3 |
16 | GRECESTI | 17:00 | 8 |
49 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | GRECESTI | 11:45 | 0 |
2 | SECU | 11:55 | 8 |
3 | COMANICEA | 11:59 | 3 |
4 | BARANU | 12:03 | 3 |
5 | PIRIA RAM. | 12:05 | 1 |
6 | ARGETOAIA | 12:07 | 1 |
7 | LEORDOASA | 12:10 | 3 |
8 | SALCIA | 12:14 | 4 |
9 | VALEA LUI PATRU | 12:19 | 5 |
10 | SCAESTI | 12:26 | 5 |
11 | SFIRCEA | 12:29 | 3 |
12 | BRALOSTITA | 12:32 | 2 |
13 | BRALOSTITA RAM. | 12:34 | 2 |
14 | RĂCARII DE JOS | 12:37 | 3 |
15 | RĂCARII DE SUS | 12:40 | 2 |
16 | FILIASI CENTRU | 12:45 | 4 |
49 |
Alte curse disponibile pentru traseul Filiași -> Grecesti
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 10:30 | 11:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |