Route Craiova -> Belcin
Hartă CRAIOVA AMPL. 10 -> BELCIN
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Belcin
Operator: | S.C. RUX TRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 031 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,4 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,28 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA AMPL. 10 | 18:00 | 0 |
2 | PODARI-FABRIC.-BISERICA | 18:18 | 10 |
3 | LIVEZI | 18:22 | 3 |
4 | GURA VAII | 18:24 | 1 |
5 | CALOPAR RAM. | 18:36 | 8 |
6 | CALOPAR PRIMARIE | 18:40 | 3 |
7 | DALGA SCOALA | 18:44 | 3 |
8 | BELCIN | 18:50 | 4 |
32 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | BELCIN | 05:30 | 0 |
2 | DALGA SCOALA | 05:36 | 4 |
3 | CALOPAR PRIMARIE | 05:40 | 3 |
4 | CALOPAR RAM. | 05:44 | 3 |
5 | GURA VAII | 05:56 | 8 |
6 | LIVEZI | 05:58 | 1 |
7 | PODARI-FABRIC.-BISERICA | 06:02 | 3 |
8 | CRAIOVA AMPL. 10 | 06:20 | 10 |
32 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Belcin
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 09:00 | 09:50 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 14:00 | 14:50 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |