Traseu Craiova -> Cetate
Hartă CRAIOVA NORD -> Cetate – Primărie
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Cetate
Operator: | S.C. BARAPET TRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 055 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,30 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,30 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,30 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,27 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,27 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,27 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,27 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,27 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,27 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,27 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,26 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,26 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,25 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,25 lei/călător x Km 80-90 Km - 0,24 lei/călător x Km 90-100 Km - 0,24 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 11:30 | 0 |
2 | PODARI | 11:40 | 10 |
3 | Radovan – Șoseaua Calafatului, nr. 78, nr. 67 | 11:59 | 31 |
4 | Perișor – Muzeul Henry Coandă | 12:09 | 40 |
5 | PERISOR PRIMARIE | 12:10 | 42 |
6 | Giubega – str. Craiovei, nr. 50, nr. 53 | 12:16 | 47 |
7 | Galicea Mare – str. Calafatului, nr. 11 | 12:26 | 56 |
8 | Galicea Mare – str. Calafatului, nr. 127 | 12:28 | 57 |
9 | Maglavit– Calea Severinului, nr. 58 (Primărie) | 12:49 | 78 |
10 | Hunia – Calea Cetății nr. 107 (Centru) | 12:51 | 80 |
11 | Moreni – Pe DN56A | 12:55 | 84 |
12 | Cetate – Primărie | 13:00 | 89 |
614 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | Cetate – Primărie | 06:20 | 0 |
2 | Moreni – Pe DN56A | 06:25 | 89 |
3 | Hunia – Calea Cetății nr. 107 (Centru) | 06:29 | 84 |
4 | Maglavit– Calea Severinului, nr. 58 (Primărie) | 06:31 | 80 |
5 | Galicea Mare – str. Calafatului, nr. 127 | 06:52 | 78 |
6 | Galicea Mare – str. Calafatului, nr. 11 | 06:54 | 57 |
7 | Giubega – str. Craiovei, nr. 50, nr. 53 | 07:04 | 56 |
8 | PERISOR PRIMARIE | 07:10 | 47 |
9 | Perișor – Muzeul Henry Coandă | 07:11 | 42 |
10 | Radovan – Șoseaua Calafatului, nr. 78, nr. 67 | 07:21 | 40 |
11 | PODARI | 07:40 | 31 |
12 | CRAIOVA NORD | 07:50 | 10 |
614 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Cetate
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 11:30 | 13:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 15:15 | 16:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 16:45 | 18:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |