Traseu CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Hartă CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Operator: | S.C. INTERURBAN TRANSPORT S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 042 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,32 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,32 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,32 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,32 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,26 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,24 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,24 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,24 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,24 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 06:30 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 06:40 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 06:43 | 4 |
4 | CALOPAR CENTRU | 06:51 | 7 |
5 | SEGARCEA IAS | 06:58 | 7 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 07:01 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 07:05 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 07:12 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 07:15 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 07:20 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 07:22 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 07:24 | 2 |
13 | FILARET | 07:26 | 2 |
14 | BARCA NORD | 07:28 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 07:30 | 2 |
16 | BARCA SMA | 07:32 | 2 |
17 | GOICEA JACU | 07:34 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 07:36 | 2 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 07:38 | 2 |
20 | MACESUL DE SUS | 07:45 | 8 |
21 | MACESUL DE JOS 1 | 07:55 | 7 |
22 | MACESUL DE JOS 2 | 08:00 | 1 |
68 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | MACESUL DE JOS 2 | 05:00 | 0 |
2 | MACESUL DE JOS 1 | 05:05 | 1 |
3 | MACESUL DE SUS | 05:15 | 7 |
4 | GOICEA INT. MACESU | 05:22 | 8 |
5 | GOICEA CENTRU | 05:24 | 2 |
6 | GOICEA JACU | 05:26 | 2 |
7 | BARCA SMA | 05:28 | 2 |
8 | BARCA CENTRU | 05:30 | 2 |
9 | BARCA NORD | 05:32 | 2 |
10 | FILARET | 05:34 | 2 |
11 | GIURGITA PRIMARIE | 05:36 | 2 |
12 | GIURGITA PORTARESTI | 05:38 | 2 |
13 | PORTARESTI GARA | 05:40 | 2 |
14 | CERAT SCOALA II | 05:45 | 2 |
15 | CERAT SCOALA | 05:48 | 2 |
16 | SEGARCEA BARIERA | 05:55 | 4 |
17 | SEGARCEA CENTRU | 05:59 | 2 |
18 | SEGARCEA IAS | 06:02 | 1 |
19 | CALOPAR CENTRU | 06:09 | 7 |
20 | GURA VAII INTERSECTIE | 06:17 | 7 |
21 | PODARI FABRICA | 06:20 | 4 |
22 | CRAIOVA SUD II | 06:30 | 5 |
68 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Măceşu de Jos
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 09:15 | 10:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 14:10 | 15:40 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 15:00 | 16:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 15:40 | 17:10 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 17:00 | 18:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |