Traseu CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Hartă CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA SUD II -> MACESUL DE JOS 1
Operator: | S.C. INTERURBAN TRANSPORT S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 042 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,32 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,32 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,32 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,32 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,26 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,26 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,26 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,24 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,24 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,24 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,24 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 14:10 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 14:20 | 5 |
3 | GURA VAII INTERSECTIE | 14:23 | 4 |
4 | CALOPAR CENTRU | 14:31 | 7 |
5 | SEGARCEA IAS | 14:38 | 7 |
6 | SEGARCEA CENTRU | 14:41 | 1 |
7 | SEGARCEA BARIERA | 14:45 | 2 |
8 | CERAT SCOALA | 14:52 | 4 |
9 | CERAT SCOALA II | 14:55 | 2 |
10 | PORTARESTI GARA | 15:00 | 2 |
11 | GIURGITA PORTARESTI | 15:02 | 2 |
12 | GIURGITA PRIMARIE | 15:04 | 2 |
13 | FILARET | 15:06 | 2 |
14 | BARCA NORD | 15:08 | 2 |
15 | BARCA CENTRU | 15:10 | 2 |
16 | BARCA SMA | 15:12 | 2 |
17 | GOICEA JACU | 15:14 | 2 |
18 | GOICEA CENTRU | 15:16 | 2 |
19 | GOICEA INT. MACESU | 15:18 | 2 |
20 | MACESUL DE SUS | 15:25 | 8 |
21 | MACESUL DE JOS 1 | 15:35 | 7 |
22 | MACESUL DE JOS 2 | 15:40 | 1 |
68 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | MACESUL DE JOS 2 | 12:15 | 0 |
2 | MACESUL DE JOS 1 | 12:20 | 1 |
3 | MACESUL DE SUS | 12:30 | 7 |
4 | GOICEA INT. MACESU | 12:37 | 8 |
5 | GOICEA CENTRU | 12:39 | 2 |
6 | GOICEA JACU | 12:41 | 2 |
7 | BARCA SMA | 12:43 | 2 |
8 | BARCA CENTRU | 12:45 | 2 |
9 | BARCA NORD | 12:47 | 2 |
10 | FILARET | 12:49 | 2 |
11 | GIURGITA PRIMARIE | 12:51 | 2 |
12 | GIURGITA PORTARESTI | 12:53 | 2 |
13 | PORTARESTI GARA | 12:55 | 2 |
14 | CERAT SCOALA II | 13:00 | 2 |
15 | CERAT SCOALA | 13:03 | 2 |
16 | SEGARCEA BARIERA | 13:10 | 4 |
17 | SEGARCEA CENTRU | 13:14 | 2 |
18 | SEGARCEA IAS | 13:17 | 1 |
19 | CALOPAR CENTRU | 13:24 | 7 |
20 | GURA VAII INTERSECTIE | 13:32 | 7 |
21 | PODARI FABRICA | 13:35 | 4 |
22 | CRAIOVA SUD II | 13:45 | 5 |
68 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Măceşu de Jos
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 06:30 | 08:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 09:15 | 10:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 15:00 | 16:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 15:40 | 17:10 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 17:00 | 18:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |