Traseu CRAIOVA NORD -> PIELESTI Inter. E574/DC87
Hartă CRAIOVA NORD -> PIELESTI Inter. E574/DC87
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> PIELESTI Inter. E574/DC87
Operator: | S.C. CĂTĂ&CRIS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 017 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,25 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,25 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,25 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,25 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,25 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,23 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 07:00 | 0 |
2 | PIELESTI Inter. E574/DC87 | 07:20 | 11 |
3 | PARSANI Int.E574/DJ641 | 07:30 | 6 |
4 | ROBANESTI | 07:40 | 5 |
5 | BOJOIU | 07:45 | 2 |
6 | VLASCA | 07:48 | 4 |
7 | GOLFIN RAM. (VLASCA) | 07:52 | 2 |
8 | LACRITA | 07:55 | 2 |
32 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | LACRITA | 05:15 | 0 |
2 | GOLFIN RAM. (VLASCA) | 05:18 | 2 |
3 | VLASCA | 05:22 | 2 |
4 | BOJOIU | 05:25 | 4 |
5 | ROBANESTI | 05:30 | 2 |
6 | PARSANI Int.E574/DJ641 | 05:40 | 5 |
7 | PIELESTI Inter. E574/DC87 | 05:50 | 6 |
8 | CRAIOVA NORD | 06:10 | 11 |
32 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Lăcriţa
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 12:00 | 12:55 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 16:00 | 16:55 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 17:00 | 17:55 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 19:00 | 19:55 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |