Traseu Craiova -> Piria
Hartă CRAIOVA NORD -> PIRIA
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Piria
Operator: | S.C. COSTY TOUR S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 080 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,3 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,3 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,3 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,3 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,25 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,25 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,24 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,22 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,22 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,21 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,21 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,21 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 13:00 | 0 |
2 | BREASTA | 13:17 | 10 |
3 | OBEDIN | 13:24 | 4 |
4 | MIHAITA | 13:27 | 2 |
5 | POTMELTU | 13:30 | 2 |
6 | COTOFENII DIN DOS | 13:34 | 3 |
7 | SCAESTI | 13:40 | 3 |
8 | VALEA LUI PATRU | 13:48 | 5 |
9 | SALCIA | 13:55 | 6 |
10 | SALCIA CAP | 13:57 | 2 |
11 | LEORDOASA | 13:59 | 2 |
12 | ARGETOAIA | 14:03 | 3 |
13 | PIRIA RAM. | 14:05 | 1 |
14 | PIRIA(CAMPUL CRUCII) | 14:10 | 3 |
15 | PIRIA | 14:15 | 4 |
50 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | PIRIA | 14:30 | 0 |
2 | PIRIA(CAMPUL CRUCII) | 14:35 | 4 |
3 | PIRIA RAM. | 14:40 | 3 |
4 | ARGETOAIA | 14:42 | 1 |
5 | LEORDOASA | 14:46 | 3 |
6 | SALCIA CAP | 14:48 | 2 |
7 | SALCIA | 14:50 | 2 |
8 | VALEA LUI PATRU | 14:57 | 6 |
9 | SCAESTI | 15:05 | 5 |
10 | COTOFENII DIN DOS | 15:11 | 3 |
11 | POTMELTU | 15:15 | 3 |
12 | MIHAITA | 15:18 | 2 |
13 | OBEDIN | 15:21 | 2 |
14 | BREASTA | 15:28 | 4 |
15 | CRAIOVA NORD | 15:45 | 10 |
50 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Piria
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 06:45 | 08:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 10:00 | 11:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 14:30 | 15:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 16:10 | 17:25 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 17:15 | 18:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 19:15 | 20:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |