Route Craiova -> Bechet-Port
Hartă CRAIOVA SUD II -> BECHET PORT
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Bechet-Port
Operator: | S.C. FANTRANS S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 101 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,31 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,31 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,31 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,31 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,31 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,31 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,29 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,27 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,26 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,26 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,24 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,24 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,22 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 07:00 | 0 |
2 | BRATOVOESTI | 07:20 | 24 |
3 | ROJISTE | 07:25 | 5 |
4 | TAMBURESTI | 07:30 | 5 |
5 | MURTA | 07:38 | 5 |
6 | DOBRESTI | 07:40 | 2 |
7 | CACIULATESTI | 07:46 | 4 |
8 | SADOVA | 07:52 | 4 |
9 | PISCU SADOVEI | 07:56 | 3 |
10 | LISTEAVA | 08:00 | 5 |
11 | OSTROVENI (GRINDENI) | 08:05 | 2 |
12 | OSTROVENI (ORASANI) | 08:08 | 2 |
13 | OSTROVENI | 08:10 | 1 |
14 | BECHET | 08:20 | 4 |
15 | BECHET PORT | 08:30 | 4 |
70 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | BECHET PORT | 05:00 | 0 |
2 | BECHET | 05:10 | 4 |
3 | OSTROVENI | 05:20 | 4 |
4 | OSTROVENI (ORASANI) | 05:22 | 1 |
5 | OSTROVENI (GRINDENI) | 05:25 | 2 |
6 | LISTEAVA | 05:30 | 2 |
7 | PISCU SADOVEI | 05:34 | 5 |
8 | SADOVA | 05:38 | 3 |
9 | CACIULATESTI | 05:44 | 4 |
10 | DOBRESTI | 05:50 | 4 |
11 | MURTA | 05:52 | 2 |
12 | TAMBURESTI | 06:00 | 5 |
13 | ROJISTE | 06:05 | 5 |
14 | BRATOVOESTI | 06:10 | 5 |
15 | CRAIOVA SUD II | 06:30 | 24 |
70 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Bechet-Port
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 10:15 | 11:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 11:30 | 13:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 17:00 | 18:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 18:15 | 19:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |