Route CRAIOVA SUD II -> NEDEIA
Hartă CRAIOVA SUD II -> NEDEIA
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA SUD II -> NEDEIA
Operator: | S.C. JAREX COM S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 037 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,35 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,35 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,35 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,29 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,29 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,29 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,29 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,26 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,25 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,24 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,24 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,22 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,21 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA SUD II | 07:30 | 0 |
2 | PODARI | 07:37 | 5 |
3 | LIVEZI | 07:41 | 3 |
4 | GURA VAII | 07:43 | 1 |
5 | CALOPAR RAM. | 07:53 | 8 |
6 | SEGARCEA (COBIA) | 07:57 | 3 |
7 | SEGARCEA Scoala Gimnaziala | 08:02 | 4 |
8 | SEGARCEA BISERICA | 08:04 | 1 |
9 | SEGARCEA Liceul Agricol | 08:07 | 2 |
10 | DRANIC | 08:17 | 8 |
11 | PADEA | 08:22 | 4 |
12 | TUGURESTI | 08:27 | 4 |
13 | VALEA STANCIULUI (BARZA) | 08:29 | 1 |
14 | VALEA STANCIULUI | 08:31 | 1 |
15 | H.POENARI | 08:33 | 1 |
16 | GRECESTI | 08:35 | 2 |
17 | GANGIOVA | 08:39 | 3 |
18 | COMOSTENI | 08:47 | 6 |
19 | ZAVAL | 08:51 | 6 |
20 | GIGHERA | 08:56 | 4 |
21 | NEDEIA | 09:00 | 2 |
69 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | NEDEIA | 05:00 | 0 |
2 | GIGHERA | 05:04 | 2 |
3 | ZAVAL | 05:09 | 4 |
4 | COMOSTENI | 05:13 | 6 |
5 | GANGIOVA | 05:21 | 6 |
6 | GRECESTI | 05:25 | 3 |
7 | H.POENARI | 05:27 | 2 |
8 | VALEA STANCIULUI | 05:29 | 1 |
9 | VALEA STANCIULUI (BARZA) | 05:31 | 1 |
10 | TUGURESTI | 05:33 | 1 |
11 | PADEA | 05:38 | 4 |
12 | DRANIC | 05:43 | 4 |
13 | SEGARCEA Liceul Agricol | 05:53 | 8 |
14 | SEGARCEA BISERICA | 05:56 | 2 |
15 | SEGARCEA Scoala Gimnaziala | 05:58 | 1 |
16 | SEGARCEA (COBIA) | 06:03 | 4 |
17 | CALOPAR RAM. | 06:07 | 3 |
18 | GURA VAII | 06:17 | 8 |
19 | LIVEZI | 06:19 | 1 |
20 | PODARI | 06:23 | 3 |
21 | CRAIOVA SUD II | 06:30 | 5 |
69 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Nedeia
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 06:30 | 08:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 07:00 | 08:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 09:00 | 10:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
4 | Autobuz | 09:30 | 11:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
5 | Autobuz | 10:30 | 12:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
6 | Autobuz | 11:30 | 13:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
7 | Autobuz | 12:30 | 14:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
8 | Autobuz | 14:00 | 15:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
9 | Autobuz | 14:30 | 16:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
10 | Autobuz | 15:30 | 17:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
11 | Autobuz | 16:30 | 18:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
12 | Autobuz | 17:30 | 19:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
13 | Autobuz | 18:30 | 20:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |