Traseu CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Hartă CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Operator: | S.C. I.G.M. PROD 94 SRL |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 054 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,50 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,50 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,30 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,20 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,20 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,20 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,20 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,20 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,20 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,20 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,20 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,20 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,20 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,20 lei/călător x Km 80-90 Km - 0,19 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 07:20 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 07:45 | 10 |
3 | VARVOR RAM. | 07:55 | 12 |
4 | RADOVAN | 08:05 | 9 |
5 | PERISOR CAMIN | 08:15 | 10 |
6 | PERISOR BIBLIOTECA | 08:18 | 3 |
7 | GIUBEGA ROMPETROL | 08:22 | 3 |
8 | GIUBEGA POLITIE | 08:25 | 2 |
9 | GALICEA MARE MOARA | 08:30 | 6 |
10 | GALICEA MARE CENTRU | 08:35 | 5 |
11 | MOTATEI RAM. | 08:40 | 4 |
12 | MAGLAVIT RAM. | 08:47 | 10 |
13 | GOLENTI | 08:49 | 3 |
14 | BASARABI | 08:55 | 4 |
15 | CALAFAT BISERICA | 08:59 | 2 |
16 | CALAFAT MOGADOR | 09:02 | 1 |
17 | CALAFAT PORT | 09:05 | 1 |
85 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CALAFAT PORT | 10:00 | 0 |
2 | CALAFAT MOGADOR | 10:03 | 1 |
3 | CALAFAT BISERICA | 10:06 | 1 |
4 | BASARABI | 10:10 | 2 |
5 | GOLENTI | 10:16 | 4 |
6 | MAGLAVIT RAM. | 10:18 | 3 |
7 | MOTATEI RAM. | 10:25 | 10 |
8 | GALICEA MARE CENTRU | 10:30 | 4 |
9 | GALICEA MARE MOARA | 10:35 | 5 |
10 | GIUBEGA POLITIE | 10:40 | 6 |
11 | GIUBEGA ROMPETROL | 10:43 | 2 |
12 | PERISOR BIBLIOTECA | 10:47 | 3 |
13 | PERISOR CAMIN | 10:50 | 3 |
14 | RADOVAN | 11:00 | 10 |
15 | VARVOR RAM. | 11:10 | 9 |
16 | PODARI FABRICA | 11:20 | 12 |
17 | CRAIOVA NORD | 11:45 | 10 |
85 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Calafat-Port
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 09:20 | 11:05 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 12:00 | 13:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 17:30 | 19:15 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |