Traseu CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Hartă CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului CRAIOVA NORD -> CALAFAT PORT
Operator: | S.C. I.G.M. PROD 94 SRL |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 054 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,50 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,50 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,30 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,20 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,20 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,20 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,20 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,20 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,20 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,20 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,20 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,20 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,20 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,20 lei/călător x Km 80-90 Km - 0,19 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 17:30 | 0 |
2 | PODARI FABRICA | 17:55 | 10 |
3 | VARVOR RAM. | 18:05 | 12 |
4 | RADOVAN | 18:15 | 9 |
5 | PERISOR CAMIN | 18:25 | 10 |
6 | PERISOR BIBLIOTECA | 18:28 | 3 |
7 | GIUBEGA ROMPETROL | 18:32 | 3 |
8 | GIUBEGA POLITIE | 18:35 | 2 |
9 | GALICEA MARE MOARA | 18:40 | 6 |
10 | GALICEA MARE CENTRU | 18:45 | 5 |
11 | MOTATEI RAM. | 18:50 | 4 |
12 | MAGLAVIT RAM. | 18:57 | 10 |
13 | GOLENTI | 18:59 | 3 |
14 | BASARABI | 19:05 | 4 |
15 | CALAFAT BISERICA | 19:09 | 2 |
16 | CALAFAT MOGADOR | 19:12 | 1 |
17 | CALAFAT PORT | 19:15 | 1 |
85 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CALAFAT PORT | 04:50 | 0 |
2 | CALAFAT MOGADOR | 04:53 | 1 |
3 | CALAFAT BISERICA | 04:56 | 1 |
4 | BASARABI | 05:00 | 2 |
5 | GOLENTI | 05:06 | 4 |
6 | MAGLAVIT RAM. | 05:08 | 3 |
7 | MOTATEI RAM. | 05:15 | 10 |
8 | GALICEA MARE CENTRU | 05:20 | 4 |
9 | GALICEA MARE MOARA | 05:25 | 5 |
10 | GIUBEGA POLITIE | 05:30 | 6 |
11 | GIUBEGA ROMPETROL | 05:33 | 2 |
12 | PERISOR BIBLIOTECA | 05:37 | 3 |
13 | PERISOR CAMIN | 05:40 | 3 |
14 | RADOVAN | 05:50 | 10 |
15 | VARVOR RAM. | 06:00 | 9 |
16 | PODARI FABRICA | 06:10 | 12 |
17 | CRAIOVA NORD | 06:35 | 10 |
85 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Calafat-Port
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 07:20 | 09:05 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 09:20 | 11:05 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 12:00 | 13:45 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |