Traseu Craiova -> Piscu Vechi
Hartă CRAIOVA NORD -> POIANA MARE
Legendă:
Plecare
Stație intermediară
Sosire
Detaliile traseului Craiova -> Piscu Vechi
Operator: | S.C. EDRAS IMPEX S.R.L. |
Tip transport: | Autobuz |
Cod traseu: | 048 |
Zile de circulație - Dus: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Zile de circulație - Întors: | Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică |
Descarcă traseul: | |
Tarife: |
0-5 Km - 0,25 lei/călător x Km
5-10 Km - 0,25 lei/călător x Km 10-15 Km - 0,20 lei/călător x Km 15-20 Km - 0,20 lei/călător x Km 20-25 Km - 0,20 lei/călător x Km 25-30 Km - 0,20 lei/călător x Km 30-35 Km - 0,20 lei/călător x Km 35-40 Km - 0,20 lei/călător x Km 40-45 Km - 0,20 lei/călător x Km 45-50 Km - 0,19 lei/călător x Km 50-55 Km - 0,19 lei/călător x Km 55-60 Km - 0,19 lei/călător x Km 60-70 Km - 0,19 lei/călător x Km 70-80 Km - 0,19 lei/călător x Km 80-90 Km - 0,19 lei/călător x Km |
Dus Alte curse dus | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | CRAIOVA NORD | 13:00 | 0 |
2 | PODARI | 13:20 | 10 |
3 | Radovan – Șoseaua Calafatului, nr. 78, nr. 67 | 13:35 | 31 |
4 | Perișor – Muzeul Henry Coandă | 13:45 | 40 |
5 | PERISOR PRIMARIE | 13:46 | 42 |
6 | Giubega – str. Craiovei, nr. 50, nr. 53 | 13:51 | 47 |
7 | Galiciuica – str. Principală, nr. 19, nr. 20 | 13:55 | 50 |
8 | Băilești – int. str. Victoriei cu str. Depozitelor | 13:57 | 51 |
9 | Băilești – int. str. Lt. Becherescu cu str. Victoriei | 14:10 | 60 |
10 | Băilești – int. str. Independenței cu str. Progresul | 14:12 | 62 |
11 | Rastu Nou – Biserica de Pocăiți | 14:14 | 63 |
12 | Rast – Calea Băileștilor (Cimitir) | 14:25 | 73 |
13 | Rast – Calea Băileștilor, nr. 1 (Primăria) nr. 268 | 14:32 | 78 |
14 | Ghidici – str. Mihai Viteazu, nr. 140 (Primăria) | 14:43 | 86 |
15 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Salcâmului ( Service) | 14:48 | 88 |
16 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Preot Dinescu Augustin (Centru)) | 14:50 | 89 |
17 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Dunării (Biserică) | 14:51 | 89 |
18 | TUNARII VECHI | 14:55 | 93 |
19 | POIANA MARE | 15:00 | 98 |
1150 |
Întors Alte curse întors | |||
* | Stație | Oră | Km |
1 | POIANA MARE | 06:45 | 0 |
2 | TUNARII VECHI | 06:50 | 98 |
3 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Dunării (Biserică) | 06:54 | 93 |
4 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Preot Dinescu Augustin (Centru)) | 06:55 | 89 |
5 | Piscu Vechi – int. DN 55A cu str. Salcâmului ( Service) | 06:57 | 89 |
6 | Ghidici – str. Mihai Viteazu, nr. 140 (Primăria) | 07:02 | 88 |
7 | Rast – Calea Băileștilor, nr. 1 (Primăria) nr. 268 | 07:13 | 86 |
8 | Rast – Calea Băileștilor (Cimitir) | 07:20 | 78 |
9 | Rastu Nou – Biserica de Pocăiți | 07:31 | 73 |
10 | Băilești – int. str. Independenței cu str. Progresul | 07:33 | 63 |
11 | Băilești – int. str. Lt. Becherescu cu str. Victoriei | 00:00 | 62 |
12 | Băilești – int. str. Victoriei cu str. Depozitelor | 07:48 | 60 |
13 | Galiciuica – str. Principală, nr. 19, nr. 20 | 07:50 | 51 |
14 | Giubega – str. Craiovei, nr. 50, nr. 53 | 07:54 | 50 |
15 | PERISOR PRIMARIE | 07:59 | 47 |
16 | Perișor – Muzeul Henry Coandă | 08:00 | 42 |
17 | Radovan – Șoseaua Calafatului, nr. 78, nr. 67 | 08:10 | 40 |
18 | PODARI | 08:25 | 31 |
19 | CRAIOVA NORD | 08:45 | 10 |
1150 |
Alte curse disponibile pentru traseul Craiova -> Piscu Vechi
* | Tip transport | Plecare | Sosire | Zile de circulație | Acțiune |
---|---|---|---|---|---|
1 | Autobuz | 10:00 | 12:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
2 | Autobuz | 16:00 | 18:00 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |
3 | Autobuz | 18:30 | 20:30 | L Ma Mi J V S D | Vezi hartă |